Arama yaparak site içeriğine kolayca ulaşabilirsiniz!
BOCCE
  [: 1 : 2 ] Sonraki  
Bosna Hersek'te Volo Dostluk Turnuvası'na katılıyoruz. Bosna Hersek'te Volo Dostluk Turnuvası'na katılıyoruz.
Bosna Hersek'te 8 Mayıs 2009 tarhinde yapılacak olan Volo Dostluk Turnuvası'na Mutlu Türkmen ve Talip Arslan hocalarımız ve Gözde Çankaya, Meryem Savaş, Duygu Ölmez, Aybüke Nisa Parlak, Furkan Gültekin, Ömer Faruk Şen'den oluşan kafile temsil edecektir. Antrenör v sporcularımıza başarılr dileriz.

Türkiye Raffa Şampiyonası Kırıkkale’de Yapıldı Türkiye Raffa Şampiyonası Kırıkkale’de Yapıldı
Türkiye Raffa Şampiyonası 29 Ocak - 1 Şubat tarihleri arasında Kırıkkale Vali Behiç Çelik Spor Salonu'nda 46 bayan, 92 erkek olmak üzere toplam 148 sporcunun katılımıyla yapıldı. Şampiyona sonucunda milli sporcular final grubuna kalarak, ilk sıralarda yer aldılar.

Türkiye Raffa Şampiyonası İçin Bütün Hazırlıklar Tamamlandı!.. Türkiye Raffa Şampiyonası İçin Bütün Hazırlıklar Tamamlandı!..
Şampiyona için bütün hazırlıklar yapıldı. Erken gelen takımlar hazırlık çalışmalarına başladılar. Perşembe günü 9.30 da yapılacak olan teknik toplantıdan sonra maç programı belli olacaktır. Bütün sporcu ve antrenörlerimize başarılar dileriz.

Bocce alt kurullar toplantısında 2009 faaliyet programı belirlendi Bocce alt kurullar toplantısında 2009 faaliyet programı belirlendi
10 Ocak tarihinde Ankara'da toplanan Bocce kurulları, 2009 yılı faaliyet programını belirledi. Faaliyetler Kırıkkale'de yapılacak Türkiye Raffa Şampiyonası ile başlayacak.

 Bocce MHK ve Teknik kurul Başkanı Görevden Alındı Bocce MHK ve Teknik kurul Başkanı Görevden Alındı
26 Kasım 2008 tarihinde yapılan İcra Kurulu toplantısında Danışma, Merkez Hakem ve Teknik Kurulunda değişiklikler yapıldı.2008 Dünya Petank şampiyonu İspanya 2008 Dünya Petank şampiyonu İspanya
Dünya Petank Federasyonu faaliyet programında yer alan ve Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu tarafından düzenlenen Dünya Bayanlar Petank Şampiyonası, Samsun Doğu Park'ta yapılan final mücadelesiyle sona erdi.

Petank Milli Takım Kampı Başladı!.. Petank Milli Takım Kampı Başladı!..
5 Ekim 2008 tarihinde Samsun Kamp Eğitim Merkezinde kampa başlayan petank milli takımımız Dünya Şampiyonası için start aldı.

Turk Bocce tarihinde ilk; Deniz Demir Avrupa 3.cüsü Turk Bocce tarihinde ilk; Deniz Demir Avrupa 3.cüsü
İtalya'nin Pescara şehrinde yapılan Avrupa Gençler Bocce Şampiyonasında, milli sporcumuz Deniz Demir bronz madalya kazanırken, milli takım ise çok çekişmeli geçen 3.lük maçında Slovakya'ya 2-1 yenilerek 4. oldu.
  [: 1 : 2 ] Sonraki  
ANKARA SİTAL GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ © 2008
Tel: 0 (312) 315 29 52 | ANKARA
3WTURK.COM   
    

 
CMS CMS v2.0CMS CMS v2.0