Arama yaparak site içeriğine kolayca ulaşabilirsiniz!
3366 Gönder Metni Yazdır

EDL Yıldız- Genç Dart sıralama turnuvasının üçüncüsü yapıldı

EDL Yıldız- Genç Dart sıralama turnuvasının üçüncüsü yapıldı

 

GENÇLER EDL DART TURNUVASI 3. ETAP SONUÇLARI

SPORCULAR                                                                  GALİBİYET               MAĞLUBİYET          AVARAJ

  1. FURKAN GÜLTEKİN                                                        6                                 0                      11  
  2. AYBÜKE NİSA PARLAK                                                   5                                 1                      10
  3. AHMET SELÇUK YEŞİLYURT                                           4                                 2                        9
  4. MUSA CAN ÖZBAŞ                                                         4                                 2                        8
  5. SEFA KILIÇ                                                                    4                                 2                        8
  6. OSMAN TUNA BİLGEN                                                   3                                 3                        7
  7. KÜBRA İREM ÇANKAYA                                                 3                                 2                        6
  8.  FURKAN CEYLAN                                                          2                                 4                        5
  9. GÜNAY ÖZCAN                                                              2                                 4                        5
  10. FURKAN ALTINSOY                                                       2                                  4                        5
  11. MEHMET CAN ÜNAL                                                      1                                  5                        1
  12. FURKAN ERTÜRK                                                          0                                  6                        0                   

 

 

YILDIZLAR EDL DART TURNUVASI 3. ETAP SONUÇLARI

SPORCULAR                                                                  GALİBİYET                          MAĞLUBİYET          AVARAJ

  1. EREN TÜRKMEN                                                              7                                         0                         14
  2. MERVE BAŞAK ÇANKAYA                                                5                                         2                         13
  3. DİLARA KAYIKÇI                                                             5                                         2                         11
  4. BERKCAN TÜRKYILMAZ                                                   2                                         5                         5
  5. MERTCAN TÜRKYILMAZ                                                  2                                         5                          4



Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak için tıklayın.

DİĞER BAŞLIKLAR
    Bocce’de Şampiyon Ankara Sital Gençlik ve Spor Kulübü
    Sital Spor Okulu Öğrencileri Karne Kutlaması Yaptılar!..
    Dünya Kadınlar& Gençler Petank Şampiyonası Seçmeleri Tamamlandı
    Elektronik Dart Milli takımımız İspanya'da yapılan Dünya ve Avrupa Şampiyonası'nda mücadele etti
    Türkiye Birinci Bocce Ligi 2. etabı 14-15 Mayıs tarihlerinde Ankara Bocce Tesislerinde yapıldı.
    EDL Yıldız- Genç Dart sıralama turnuvasının üçüncüsü yapıldı
    EDL YILDIZ- GENÇLER DART SIRALAMA TURNUVASININ 2. YAPILDI
    EDL Yıldız- Genç Dart sıralama turnuvası yapıldı
    Ankara'da yapılan Kulüpler Dart Şampiyonasında Sital GSK ilk sırayı aldı
    Antalya'da Uluslararası Elektronik Dart Turnuvası Yapıldı
ANKARA SİTAL GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ © 2008
Tel: 0 (312) 315 29 52 | ANKARA
3WTURK.COM   
    

 
CMS CMS v2.0CMS CMS v2.0