Arama yaparak site içeriğine kolayca ulaşabilirsiniz!
HABERLER
  [: 1 : 9 ] Sonraki  
Bocce’de Şampiyon Ankara Sital Gençlik ve Spor Kulübü Bocce’de Şampiyon Ankara Sital Gençlik ve Spor Kulübü
Mersinde volo, raffa ve petank disiplinlerini kapsayarak 3 etap halinde düzenlenen Türkiye Bocce 2. Lig müsabakalarda Ankara Sital Gençlik ve Spor Kulübü’nün şampiyonluğu ile tamamlandı.

Sital Spor Okulu Öğrencileri Karne Kutlaması Yaptılar!.. Sital Spor Okulu Öğrencileri Karne Kutlaması Yaptılar!..
Sital Spor Okulu'nun başarılı öğrencileri yarı yıl tatilinde hem karnelerini kutladılar, hem de arkadaşları ile eğlendiler. Sporcularımızın hem okulda hem de sporda başarılarının devamını dileriz.

Dünya Kadınlar& Gençler Petank Şampiyonası Seçmeleri Tamamlandı Dünya Kadınlar& Gençler Petank Şampiyonası Seçmeleri Tamamlandı
24-25 Ekim tarihlerinde Ankara Kazan'da yapılan Petank Milli Seçmeleri büyük çekişmeye sahneye oldu. Seçmelerde tecrübeli sporcular sonuca gitmeyi bildi.

EDL Yıldız- Genç Dart sıralama turnuvası yapıldı EDL Yıldız- Genç Dart sıralama turnuvası yapıldı
EDL tarafından düzenlenen Yıldızlar - Gençler Elektronik Dart Sıralama Turnuvası yapıldı. Turnuvada 17 genç erkek, 8 genç kız ve 8 yıldız sporcu mücadele etti. Genç erkeklerde Furkan Gültekin, Genç kızlarda Aybüke N. Parlak, yıldızlarda ise Dilara Kayıkçı birinciliğe ulaştı.

Ankara'da yapılan Kulüpler Dart Şampiyonasında Sital GSK ilk sırayı aldı Ankara'da yapılan Kulüpler Dart Şampiyonasında Sital GSK ilk sırayı aldı
25-26 Aralık tarihlerinde yapılan ve 24 kulüpten 250'yi aşkın sporcunun mücadele ettiği Atatürk Kupası Türkiye Kulüpler Dart Şampiyonasında Ankara Sital GSK birinci, Ankaragücü SK ikinci ve FOMGET GSK ise üçüncü oldu.

Antalya'da Uluslararası Elektronik Dart Turnuvası Yapıldı Antalya'da Uluslararası Elektronik Dart Turnuvası Yapıldı
19-20 Kasım tarihlerinde ülkemizde ilk kez Elektronik Dart Turnuvası yapıldı. Elektronik Dart Ligi (EDL) tarafından düzenlenen EDU Ranking Turnuvasına 11 ülkeden toplam 78 sporcu katıldı. Turnuva öncesinde ayrıca Avrupa Şampiyonlar Ligi takım müsabakaları oynandı.
  [: 1 : 9 ] Sonraki  
ANKARA SİTAL GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ © 2008
Tel: 0 (312) 315 29 52 | ANKARA
3WTURK.COM   
    

 
CMS CMS v2.0CMS CMS v2.0